*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Zmesi esenciálnych olejov - Zmes esenciálnych olejov - kadidlo

Zmesi esenciálnych olejov (EOZ) sú namiešané z dvoch alebo z viacerých jednodruhových 100 % esenciálnych olejov.

Každá zmes je špeciálne vyvinutá tak, aby bola zameraná na nejaký konkrétny problém alebo potrebu, napr. na zvýšenie koncentrácie, navodenie duševnej pohody, uvoľnenie dýchacích ciest alebo napr. špeciálne zmesi určené pre rôzne potreby detí. Jednotlivé zložky zmesi sú vyberané tak, aby vzájomne spolupracovali, čím sa zvyšuje výsledný efekt ich účinku.

Vyber si tú správnu zmes esenciálnych olejov presne podľa Tvojej potreby alebo problému, ktorý potrebuješ riešiť a použi ich spôsobom, ktorý Ti najviac vyhovuje, či už to bude aróma kúpeľ, aróma masáž, aróma difuzér alebo ako prísada pri výrobe sviečok a vonných voskov… možností je veľa.

Články

ESENCIÁLNE OLEJE PRE DETI

ESENCIÁLNE OLEJE PRE DETI

Esenciálne oleje sa stávajú čoraz častejšie súčasťou našich domovov. Nielenže krásne prevoňajú každý interiér, dôležité je hlavne to, že prinášajú mnohé zdravotné benefity.

Máš v rodine malé deti a pýtaš sa, či je vhodné používať esenciálne oleje aj v Tvojej domácnosti? Áno, je to vhodné, esenciálne oleje môžu byť skvelým prírodným doplnkom pre fyzické aj duševné zdravie Tvojho dieťaťa. Treba však vedieť, aké oleje použiť a ako ich použiť správne a bezpečne.

Prečítaj si náš článok, ak sa chceš dozvedieť viac. Veď kto z nás by nechcel pre svoje deti to najlepšie?