*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Výroba sviečok a vonných voskov - Novinka

Sviečky sú prirodzenou a obľúbenou súčasťou arómaterapie. Možno ani netušíš, aká jednoduchá je ich výroba. Ak to raz vyskúšaš, je možné, že objavíš svoju novú vášeň. S nami a našimi návodmi to určite hravo zvládneš.

Keďže arómaterapia spočíva v liečivej sile prírody, všetky nami ponúkané produkty sú čisto prírodného charakteru. V tejto kategórii nájdeš všetko potrebné na výrobu čisto prírodných sviečok alebo vonných voskov a voskových dekorácií. 

Voňavé sviečky a vosky uvoľňujú do ovzdušia arómu pôsobiacu na ľudskú náladu, emócie, ako aj na celkovú psychickú pohodu. Treba si však dať pozor na sviečky so syntetickými vôňami a používať len prírodné esenciálne oleje.

Už aj samotný plameň horiacej sviečky pôsobí upokojujúco na naše zmysly. Nehovoriac o tom, že sviečky dokážu zútulniť akýkoľvek priestor a vdýchnuť slávnostnú atmosféru hocijakej udalosti. 

 

Články

VÝROBA SVIEČOK Z MEDZISTIENOK

VÝROBA SVIEČOK Z MEDZISTIENOK

Výroba sviečok z medzistienok je veľmi jednoduchá a je vhodná aj ako kreatívna činnosť pre deti, pretože pri nej nedochádza k manipulácii s horúcim voskom. Z medzistienok sa dajú vyrobiť sviečky rôznych tvarov, hrubšie, tenšie, vysoké, sviečky kónického tvaru alebo sviečky s plastickým vzorom. 

Medzistienky majú svoju typickú príjemnú medovú vôňu, a preto sviečky vyrobené z včelích voskových medzistienok prevoňajú Tvoj domov ešte skôr, ako ich zapáliš. 


VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

Poznáš vonné vosky do arómalampy? Vkladajú sa do hornej nádobky arómalampy namiesto vody s esenciálnymi olejmi. Ich výhodou je to, že počas horenia sviečky nie je potrebné dolievať vodu do arómalampy, takže si môžeš nerušene užívať voňavé okamihy pri blikotajúcom plameni sviečky.

Výroba vonných voskov je úplne jednoduchá a zvládne ju aj začiatočník. Ukážeme ti, ako na to.


VÝROBA SVIEČOK V NÁDOBÁCH

VÝROBA SVIEČOK V NÁDOBÁCH

Ná výrobu sviečok v nádobách, tzv. kontajnerových sviečok budeš potrebovať vhodné nehorľavé nádoby a vosk určený na kontajnerové sviečky.

Ukážeme Ti, ako si jednoducho môžeš vyrobiť prírodné sviečky, farebné aj bez použitia farieb, v rôznych sklenených aj plechových nádobách, s použitím viacerých druhov knôtov a pomôcok. 


VÝROBA SVIEČOK V POLYKARBONÁTOVÝCH FORMÁCH

VÝROBA SVIEČOK V POLYKARBONÁTOVÝCH FORMÁCH

Ná výrobu samostatne stojacich, tzv. pilierových sviečok budeš potrebovať formy na sviečky a vhodný vosk určený na pilierové sviečky.

Prinášame Ti návod, ako si vyrobíš prírodné pilierové sviečky za pomoci polykarbonátoých foriem a ukážeme Ti rozdiel medzi sójovou a palmovou sviečkou.