💸 DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 66 EUR      🚚  RÝCHLE DORUČENIE do 1 - 2 pracovných dní    🌿 PRÍRODNÉ SUROVINY      ♻ EKOLOGICKÉ BALENIE 

Sušené kvety a bylinky - Hmotnosť - 50 g

Čisté a kvalitné sušené kvety a bylinky, ktoré nájdu svoje uplatnenie nielen v arómaterapii.

Okrem svojej dekoračnej funkcie, majú aj rôzne terapeutické účinky. Po vylúhovaní uvoľňujú do vody, oleja alebo alkoholu mnohé zdraviu prospešné látky. Následne pôsobia blahodárne nielen na pokožku, ale aj na naše zmysly. 

Môžeš ich pridať do kúpeľa, do macerátov, zdobiť s nimi svoje sviečky a vonné vosky alebo ich použiť ako voňavú dekoráciu na rôzne účely. 

Ak sa chceš dozvedieť, ako všestranne sa dajú sušené kvety a bylinky využiť, prečítaj si náš článok.

Články


PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

Arómatické relaxačné kúpele patria oddávna medzi najobľúbenejšie arómaterapeutické procedúry. Ale vieš, ako si pripraviť arómaterapeutický kúpeľ? Ako správne pridať esenciálne oleje do kúpeľa? Ukážeme Ti, ako na to, aby bol aromatický kúpeľ príjemným zážitkom, aby bol pre Teba prínosný a nepodráždil Tvoju pokožku.


VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

Poznáš vonné vosky do arómalampy? Vkladajú sa do hornej nádobky arómalampy namiesto vody s esenciálnymi olejmi. Ich výhodou je to, že počas horenia sviečky nie je potrebné dolievať vodu do arómalampy, takže si môžeš nerušene užívať voňavé okamihy pri blikotajúcom plameni sviečky.

Výroba vonných voskov je úplne jednoduchá a zvládne ju aj začiatočník. Ukážeme ti, ako na to.