DOPRAVA ZDARMA pri nákupe tovaru od 66 EUR. Rýchle doručenie. Viac info.

Príprava aróma kúpeľa - Náš tip

Aromatické kúpele sú obľúbenou súčasťou arómaterapeutických, relaxačných a wellness procedúr. Kúpele s prídavkom soli obohatené o starostlivo vybrané esenciálne oleje a bylinky môžu priniesť mnohé pozitívne terapeutické účinky.

Nevieš, ako si správne pripraviť aróma kúpeľ? Na našom blogu nájdeš rady a návody na prípravu rôznych druhov aróma kúpeľov.

Ak sa chceš dozvedieť viac, čítaj ďalej.

KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

Vieš, že kúpeľová soľ má mnohoraké využitie, ktoré sa rozpína ďaleko za hranice tradičného soľného kúpeľa? Kúpeľová soľ je skutočným skvostom medzi domácimi SPA produktami. Ponúka nespočetné možnosti využitia, ktoré prekračujú obvyklé relaxačné rituály.

Pozri sa spolu s nami za závoj tajomstva a objav úžasné, alternatívne spôsoby, ako si kúpeľovú soľ môžeš dopriať aj mimo vane – možno ťa niektoré z nich naozaj prekvapia!


PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

Arómatické relaxačné kúpele patria oddávna medzi najobľúbenejšie arómaterapeutické procedúry. Ale vieš, ako si pripraviť arómaterapeutický kúpeľ? Ako správne pridať esenciálne oleje do kúpeľa? Ukážeme Ti, ako na to, aby bol aromatický kúpeľ príjemným zážitkom, aby bol pre Teba prínosný a nepodráždil Tvoju pokožku.