DOPRAVA ZDARMA pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 66 EUR. Ekologické balenie. Rýchle doručenie. Viac info.

Sklenená hranatá fľaška, číra, so strieborným uzáverom, na difuzér, 100 ml


Cena
2,80 €

Kód produktu
OBA-01-100

Vypredané Sleduj dostupnosť

Sklenená číra fľaška na aróma zmes pre trstinový difuzér, so strieborným uzáverom. Viac

Fľaška na arómaterapeutickú zmes pre trstinový difuzér. Je vyrobená z kvalitného číreho skla, so šróbovacím strieborný uzáverom.

Trstinové difuzéry sú obľúbenou súčasťou arómaterapie a tiež elegantným interiérovým doplnkom. Ponúkajú jednoduchý, účinný a bezpečný spôsob neustáleho uvoľňovania vône do priestoru prostredníctvom difúznych tyčiniek ponorených do arómatickej zmesi. Trstinové difuzéry sú vhodné aj pre miesta, kde je zakázané manipulovať s otvoreným ohňom, teda tam, kde by sa sviečky nemohli použiť (napr. školské zariadenia, priestory, kde hrozí nebezpečenstvo vznietenia horľavých látok, pri zvieratách atď.), preto sú vhodnou alternatívou arómalámp.

Naplnením fľašky arómaterapeutickou zmesou s obsahom esenicálnych olejov slúži difuzér nielen na osvieženie a prevoňanie ovdzušia, ale môže mať rôzne terapeutické účinky podľa zvoleného esenciálneho oleja. 

Vyrob si svoju vlastnú aróma zmes zmiešaním kozmetického oleja s esenciálnymi olejmi alebo použi základ na výrobu difuzéra, prípadne sa môžeš inšpirovať a pripraviť si arómaterapeutickú zmes podľa našich receptov na blogu.

Difúzne tyčinky nie sú súčasťou fľašky, je potrebné ich dokúpiť zvlášť, nájdeš ich v súvisiacich produktoch. 

Parametre
Farba číra
Materiál fľaška: sklo, vrchnák: plast
Rozmer 4,7 x 4,7 x 10,5 cm
Objem 100 ml
Farba číra
Materiál fľaška: sklo, vrchnák: plast
Rozmer 4,7 x 4,7 x 10,5 cm
Objem 100 ml