OZNAM! V dňoch 26. 3. - 17. 4. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Získaj zľavu 3 % za nákup v tomto období. Použi kód "KUPELE3". Viac info.

Hydrolát Damašská ruža, kvetinová voda

Cena
od 4,95 €

Kód produktu
SUR-03

Vyber variantu produktu
Variant does not exist

balenie

Prírodná kvetinová voda získaná v procese parnej destilácie z kvetov damašskej ruže. Prináša luxusnú vôňu a luxusnú starostlivosť o pokožku. Má regeneračné, upokojujúce a osviežujúce účinky, spomaľuje proces starnutia. Viac

Prírodná kvetinová voda je hydrolát, ktorý je získaný pri procese parnej destilácie z kvetov damašskej ruže ako vedľajší produkt pri výrobe ružového esenciálneho oleja. Jeho zloženie tvoria vo vode rozpustné častice rastlín a malé množstvo esenciálneho oleja. 

Obsahuje flavonoidy, vitamíny B, C, K, triesloviny, karotén a polynenasýtené mastné kyseliny. Neobsahuje žiadne umelé vône ani farbivá.Vďaka svojmu zloženiu prináša luxusnú starostlivosť pre pokožku

čistiaci, regeneračný a vyhladzujúci účinok na pokožku. Pleť dokonale hydratuje, osviežuje, zabraňuje jej vysúšaniu, stimuluje bunky k regenerácii a spomaľuje proces starnutia. Obnovuje prirodzené pH pokožky. V lete sa dá použiť ako hydratačná hmla na tvár, telo aj vlasy.

antibakteriálne, antiseptické a protizápalové vlastnosti. Upokojuje podráždenie, popáleniny a urýchľuje hojenie drobných poranení. 

Vhodný pre všetky typy pleti, aj pre jemnú, citlivú, suchú, zrelú, unavenú alebo prekrvenú pokožku.

Nádherná zmyselná vôňa ruží dokáže navodiť dobrú náladu, harmóniu, pocit pohodlia a luxusu. Prevonia pokožku, vlasy alebo priestor.

Hydroláty sú vhodným základom na výrobu osviežovačov vzduchu alebo telových a pleťových sprejov s esenciálnymi olejmi.

Použitie:
pleťová voda, hydratačná hmla na pokožku a vlasy, prírodný osviežovač vzduchu, prísada do kozmetických produktov, prísada do arómaterapeutických zmesí

Upozornenie: 
U citlivej pokožky je potrebné otestovať prípadnú alergickú reakciu aplikáciou hydrolátu na malý kúsok pokožku, napr. za ucho.

Parametre
INCI 99 % Rosa damascena flower water, 1 % konzervanty: Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
CAS 90106-38-0, 77-92-9/5949-29-1, 24634-61-5/590-00-1, 532-32-1
Vzhľad číra kvapalina
Vôňa jemná, kvetinová, ružová
Objem 100 ml, 300 ml
Balenie hnedá sklenená fľaška s rozprašovačom, hnedá sklenená fľaška so šróbovacím uzáverom, 100 ml - s rozprašovačom, 300 ml - so šróbovacím uzáverom