OZNAM! V dňoch 26. 3. - 17. 4. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Získaj zľavu 3 % za nákup v tomto období. Použi kód "KUPELE3". Viac info.

Hydrolát Aloe vera, bylinná voda

Cena
od 4,95 €

Kód produktu
SUR-02

Vyber variantu produktu
Variant does not exist

balenie

Prírodná bylinná voda získaná v procese destilácie z kvalitných listov liečivej rastliny aloe vera. Má hojivé a a upokojujúce vlastnosti na pokožku, stimuluje produkciu kolagénu, pokožku osviežuje, rozjasňuje a revitalizuje. Viac

Prírodná bylinná voda - hydrolát získaný v procese destilácie z kvalitných listov liečivej rastliny aloe vera. Aloe je rastlina so známymi liečivými, ošetrujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami. Je bohatá na vitamíny B a C, aminokyseliny, polysacharidy a steroly, stopové prvky a ďalšie živiny.  

Látky obsiahnuté v aloe vera majú upokojujúci účinok na pokožku, osviežujú, rozjasňujú a revitalizujú ju. Hydrolát má príjemnú, sviežu vôňu. Pôsobí o niečo jemnejšie ako čistá šťava z aloe, prináša pohodlie a pocit sviežosti. 

vysoký obsah antioxidantov a výrazné antiseptické a antibakteriálne vlastnosti. Stimuluje produkciu kolagénu, upokojuje a hydratuje pokožku. V lete sa dá použiť ako hydratačná hmla na tvár, telo aj vlasy.

Chráni a regeneruje vrchnú vrstvu pokožky, upokojuje podráždenie po depilácii a holení, regeneruje po opaľovaní a urýchľuje hojenie rán. 

Je vhodný na všetky typy pleti – na veľmi citlivú a náročnú pleť, na suchú, zrelú aj problematickú pleť. 

Hydroláty sú vhodným základom na výrobu osviežovačov vzduchu alebo telových a pleťových sprejov s esenciálnymi olejmi.

Použitie:
pleťová voda, hydratačná hmla na pokožku a vlasy, prírodný osviežovač vzduchu, prísada do kozmetických produktov, prísada do arómaterapeutických zmesí


Upozornenie: 
U citlivej pokožky je potrebné otestovať prípadnú alergickú reakciu aplikáciou hydrolátu na malý kúsok pokožku, napr. za ucho.

Parametre
INCI 99 % Aloes Barbadenisis Leaf Water, 1 % konzervanty: Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
CAS 85507-69-3/94349-62-9, 77-92-9/5949-29-1, 24634-61-5/590-00-1, 532-32-1
Vzhľad číra kvapalina
Vôňa jemná, charakteristická
Pôvod Maroko
Objem 100 ml, 300 ml
Balenie hnedá sklenená fľaška s rozprašovačom, hnedá sklenená fľaška so šróbovacím uzáverom, 100 ml - s rozprašovačom, 300 ml - so šróbovacím uzáverom