DOPRAVA ZDARMA pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 66 EUR. Ekologické balenie. Rýchle doručenie. Viac info.

EKO báza na výrobu difuzéra, vegánska


Cena
od 4,60 €

Kód produktu
SUR-01

Vyber variantu produktu
Variant neexistuje

balenie

Ekologická vegánska báza na výrobu trstinových difuzérov a sprejových osviežovačov vzduchu. Môže sa do nej pridať 15 – 20 % esenciálnych olejov. Viac

Ekologická vegánska báza na výrobu  trstinových difuzérov a sprejových osviežovačov vzduchu. 

Je rozpustná, s nízkou uhlíkovou stopou, netoxická. Vyrobená z obnoviteľných zdrojov, bez obsahu GMO, antioxidantov, konzervantov, nanomateriálov a glykoléterov. Je šetrná k životnému prostrediu a vhodná na výrobu tzv. "vegan friendly" produktov. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu a nikdy nebola testovaná na zvieratách. Spĺňa prísne “non-GMO” normy a Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 Európskeho parlamentu a Rady. 

EKO báza je zmesou 99,5 % rastlinného glycerínu bez GMO pôvodu a syntetických acetónových materiálov. 

Ponúka vynikajúcu rozpustnosť pre vonné zložky. Môže sa do nej pridať 15 – 20 % esenciálnych olejov. Pre zachovanie prírodného charakteru hotového produktu odporúčame používať výhradne prírodné esenciálne oleje.

Výrobou vlastného trstinového difuzéra alebo osviežovača vzduchu máš istotu, že Tvoja aróma zmes bude bezpečná, t. j. že nebude škodiť ani Tvojmu zdraviu ani životnému prostrediu. Navyše, môžeš si zvoliť druh vône a intenzitu, ktorá Ti najviac vyhovuje, a vhodným výberom esenciálneho oleja alebo zmesi esenciálnych olejov dosiahnuť také terapeutické účinky, ktoré potrebuješ alebo ktoré preferuješ.

Medzi hlavné benefity EKO bázy patrí:

  • vylepšenie vône hotového aróma produktu,
  • dlhšia výdrž hotového aróma produktu,
  • dobrá rozpustnosť,
  • nízky zápach,
  • nízka uhlíková stopa,
  • netoxicita,
  • ekologickosť. 

Použitie:

Výroba trstinových difuzérov, osviežovačov vzduchu, osviežovačov bielizne, parfumov a pod.

Návod na výrobu trstinového difuzéra:

  • 80 - 85 % EKO bázy na výrobu difuzéra
  • 15 - 20 % esenciálneho oleja podľa vlastného výberu

Vo vhodnej uzátvarateľnej nádobe zmiešaj EKO bázu na výrobu difuzéra s esenciálnym olejom alebo zmesou esenciálnych olejov a dôkladne rozmiešaj, kým nebude zmes číra. Nádobu uzatvor a pred prvým použitím nechaj odstáť aspoň 2 - 3 dni. Zmes prelej do nádoby s úzkym hrdlom (najlepšie sklenenej) a vlož difúzne tyčinky.

Trstinový difuzér s obsahom esenciálnych olejov slúži nielen na osvieženie a prevoňanie ovdzušia, ale má aj rôzne terapeutické účinky podľa zvoleného esenciálneho oleja. 

Ďalšie recepty na výrobu difuzérov a osviežovačov vzduchu nájdeš na našom blogu.