DOPRAVA ZDARMA pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 66 EUR. Ekologické balenie. Rýchle doručenie. Viac info.

Detský neuralol – zmes esenciálnych olejov, od Phytos


Cena
6,05 €

Výrobca

Kód produktu
EOZ-56-10

Vypredané Sleduj dostupnosť

Zmes 100 % esenciálnych olejov: ravensara, ho-sho, levanduľa, mandarínka, petitgrain. Zmes pre deti na zníženie pocitov úzkosti. Viac

Esenciálny olej pre deti proti úzkosti a strachu

Táto zmes esenciálnych olejov ravensara, ho-sho, levanduľa, mandarínka a petitgrain je určená pre deti od troch rokov. Upokojuje myseľ a znižuje pocity úzkosti.

Zmes esenciálnych olejov so sedatívnymi (upokojujúcimi), antidepresívnymi a nervovo tonizujúcimi účinkami. Je určená pre upokojenie nervóznych detí, ktoré trpia rannou nevoľnosťou, úzkosťou, strachom alebo trémou.

Zloženie a účinky jednotlivých zložiek zmesi

Ravensara je jedným z nosných olejov v detskej arómaterapii, je vysoko účinný pri infekciách, baktériách a pôsobí aj ako nervové tonikum, upokojuje a harmonizuje myseľ. Ho-sho upokojuje pri nespavosti, streste a nervovom vypätí, pomáha pri dýchacích problémoch. Levanduľa patrí medzi najznámejšie a najpoužívanejšie esenciálne oleje predovšetkým pre svoje hojivé, upokojujúce a relaxačné účinky. Mandarínka je jedným zo základných olejov v detskej arómaterapii, je veľmi jemný, uvoľňuje kŕče, pôsobí uvoľňujúco a upokojuje hyperaktívne deti. Petitgrain pomáha pri poruchách spánku, strese a nervovom vypätí.

Zmesi esenciálnych olejov sú špeciálne pripravené z vybraných čistých 100 % esenciálnych olejov, ktoré sú namiešané tak, aby pomáhali riešiť konkrétny zdravotný problém alebo určité psychické rozpoloženie prostredníctvom arómaterapie. Keďže ide o veľmi zložitú zručnosť, zmesi esenciálych olejov sú pre Teba vhodné, aj keď nemáš s arómaterapiou a s miešaním vlastných zmesí žiadne skúsenosti. 

Použitie esenciálneho oleja

arómaterapia (aróma lampa, elektrický difuzér, aróma masáž, aróma kúpeľ, inhalácia, odparovače), výroba arómaterapeutických zmesíprírodné osviežovače vzduchu, výroba sviečok a vonných voskov atď.

Parametre
Zmes esenciálnych olejov ho-sho, levanduľa, mandarínka, petitgrain, ravensara
Indikácie depresia, dýchacie cesty, nespavosť a poruchy spánku, pre deti, psychické napätie a stres
Objem 10 ml
Balenie hnedá sklenená fľaštička s kvapkacím uzáverom
Zmes esenciálnych olejov ho-sho, levanduľa, mandarínka, petitgrain, ravensara
Indikácie depresia, dýchacie cesty, nespavosť a poruchy spánku, pre deti, psychické napätie a stres
Objem 10 ml
Balenie hnedá sklenená fľaštička s kvapkacím uzáverom