*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Čistý priestor – zmes esenciálnych olejov, od Phytos, 10 ml


Cena
3,90 €

Výrobca

Kód produktu
EOZ-57-10

Vypredané Sleduj dostupnosť

Zmes 100 % esenciálnych olejov: levanduľa, ylang ylang, neroli, sladký pomaranč, pelargónia a petitgrain. Čistí ovzdušie , odstraňuje baktérie a plesne. Viac

Esenciálny olej na vyčistenie a dezinfekciu vzduchu

Táto zmes esenciálnych olejov levanduľa, ylang ylang, neroli, sladký pomaranč, pelargónia a petitgrain pomáha osviežiť a vyčistiť ovzdušie, odstrániť choroboplodné zárodky, baktérie a plesne. 

Harmonizujúca, upokojujúca a povznášajúca zmes je ideálna pre spríjemnenie pobytu v uzavretých priestoroch. Vytvára povznášajúcu, príjemnú a sviežu atmosféru v Tvojom domove alebo v kancelárii.

Slúži ako prírodný dezinfekčný prostriedok proti zápachu, ktorý naplní prostredie osviežujúcou a príjemnou vôňou. Je ideálny na použitie v elektrickom difuzéri alebo na na prípravu prírodného sprejového osviežovača vzduchu.

Zloženie a účinky jednotlivých zložiek zmesi

  • Levanduľa pôsobí nielen upokojujúco, ale aj antimikrobiálne.
  • Ylang ylang je pre svoju intenzívnu sladkú kvetinovú vônu obľúbený v arómaterapii aj v parfumérstve. Neutralizuje mikróby a zmierňuje nervové vypätie.
  • Neroli je vzácny olej s citrusovou horko-sladkou vôňou. Má výrazné antidepresívne, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.
  • Sladký pomaranč pôsobí osviežujúco a antidepresívne a má protizápalové, antiseptické a baktericídne účinky.
  • Pelargónia (geránium) pôsobí antidepresívne a antisepticky.
  • Petitgrain má výraznú sviežu ovocnú vôňu a účinne neutralizuje pachy.

Zmesi esenciálnych olejov sú špeciálne pripravené z vybraných čistých 100 % esenciálnych olejov, ktoré sú namiešané tak, aby pomáhali riešiť konkrétny zdravotný problém alebo určité psychické rozpoloženie prostredníctvom arómaterapie. Keďže ide o veľmi zložitú zručnosť, zmesi esenciálych olejov sú pre Teba vhodné, aj keď nemáš s arómaterapiou a s miešaním vlastných zmesí žiadne skúsenosti. 

Použitie esenciálneho oleja

arómaterapia (aróma lampa, elektrický difuzér, aróma masáž, aróma kúpeľ, inhalácia, odparovače), výroba arómaterapeutických zmesíprírodné osviežovače vzduchu, výroba sviečok a výroba vonných voskov atď.

Parametre
Zmes esenciálnych olejov levanduľa, neroli, pelargónia, petitgrain, sladký pomaranč, ylang ylang
Indikácie depresia, infekcie a virózy, psychické napätie a stres
Objem 10 ml
Balenie hnedá sklenená fľaštička s kvapkacím uzáverom
Zmes esenciálnych olejov levanduľa, neroli, pelargónia, petitgrain, sladký pomaranč, ylang ylang
Indikácie depresia, infekcie a virózy, psychické napätie a stres
Objem 10 ml
Balenie hnedá sklenená fľaštička s kvapkacím uzáverom