*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Darčeková sada na arómaterapiu - RELAXAČNÁ MASÁŽ

19 bodov do vernostného systému

Cena
19,90 €

Kód produktu
SAD-03-5

Vypredané Sleduj dostupnosť

Darčeková sada na domácu arómaterapiu - na prípravu vlastných masážnych zmesí alebo arómaterapeutických zmesí na aplikáciu na pokožku. Arómaterapeutická masáž pomôže uvoľniť telo aj myseľ, odbúrať stres a napätie a poskytnúť pocit pohody a harmónie. Originálny darček na každú príležitosť. Viac

Originálna 5-dielna darčeková sada na domácu arómaterapiu. Pomocou produktov zo sady si môžeš pripraviť masážny olej alebo arómaterapeutické zmesi na lokálnu aplikáciu na pokožku. Relaxačná zmes olejov pomôže uvoľniť telo aj myseľ, odbúrať stres a napätie a poskytnúť pocit pohody a harmónie. Pri arómaterapeutickej masáži dochádza k stimulácii krvného obehu a vstrebávaniu molekúl esenciálnych olejov prostredníctvom pokožky. Všetky produkty v sade sú čisto prírodného pôvodu.

Urob radosť sebe alebo svojim blízkym, priateľom, známym, kolegom či obchodným partnerom nielen na Vianoce.

Sada obsahuje:

  • 1 x Zmes esenciálnych olejov RELAXÁCIA - v 10 ml sklenenej fľaštičke a v prírodnej krabičke
  • 1 x 30 ml mandľového oleja, lisovaného za studena - v 30 ml sklenenej fľaštičke s hliníkovým šróbovacím uzáverom
  • 1 x 30 ml pestrecového oleja, lisovaného za studena - v 30 ml sklenenej fľaštičke s hliníkovým šróbovacím uzáverom
  • 1 x 30 ml jojobového oleja BIO, lisovaného za studena - v 30 ml sklenenej fľaštičke s hliníkovým šróbovacím uzáverom
  • 1 x 30 ml hnedá sklenená fľaštička s dávkovačom - na prípravu vlastnej arómaterapeutickej zmesi
  • Informačný letáčik s účinkami jednotlivých produktov zo sady, vrátane návodu na použitie produktov v domácej arómaterapii
  • Štýlové darčekové balenie 

Zmes esenciálnych olejov RELAXÁCIA

Zmes 100 % prírodných esenciálnych olejov: levanduľa a mandarínka od ANCIENT. Táto zmes esenciálnych olejov pomáha uvoľniť myseľ a telo a poskytnúť pocit pohody. Levanduľa eliminuje stres a podráždenosť, zatiaľ čo mandarínka vyživuje nervový systém a pomáha znižovať pocity vyčerpania.

Mandľový olej, lisovaný za studena

Mandľový olej je univerzálny olej bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Má hydratačné, regeneračné a omladzujúce účinky, zlepšuje stav pokožky. Je veľmi jemný, preto je vhodný aj pre malé deti alebo tehotné ženy. Je vhodným nosným olejom na riedenie esenciálnych olejov pred ich aplikáciou na pokožku. 

Pestrecový olej, lisovaný za studena

Pestrecový olej je bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Má silné antioxidačné, protizápalové, hojivé a regeneračné účinky, preto je vhodný aj na poškodenú a problematickú pokožku. Zároveň je výborným nosným olejom na liečebné masáže. Je vhodným nosným olejom na riedenie esenciálnych olejov pred ich aplikáciou na pokožku. 

Jojobový olej BIO, lisovaný za studena

Jojobový olej v najčistejšej organickej kvalite. Je jedným z najcennejších kozmetických olejov pre svoje zloženie veľmi podobné zloženiu ľudského kožného mazu, čím účinne reguluje lipidovú rovnováhu pokožky a tvorbu kožného mazu. Hydratuje pokožku, zvyšuje jej elasticitu a eliminuje tvorbu vrások. Je vhodný na všetky typy pokožky - na mastnú, suchú, zrelú aj na citlivú a jemnú detskú pokožku. Je vhodným nosným olejom na riedenie esenciálnych olejov pred ich aplikáciou na pokožku. 

Hnedá sklenená fľaštička s dávkovačom

Prázdna hnedá sklenená fľaštička s dávkovačom je určená na prípravu vlastného masážneho oleja alebo vlastnej arómaterapeutickej zmesi. Hnedá sklenená fľaška je ideálnou nádobou na rastlinné a esenciálne oleje, pretože tmavé sklo poskytuje olejom dlhodobú hygienickú a ekologickú ochranu pred svetlom a vonkajšími vplyvmi. Praktický dávkovač uľahčí použitie oleja alebo jeho nanášanie na pokožku. Balenie každého 30 ml masážneho oleja by malo vystačiť na jednu celotelovú masáž. Do fľaštičky si môžeš namiešať vlastnú kombináciu rastlinných olejov v ľubovoľnom pomere a pridaním cca 2 % esenciálneho oleja (cca 18 kvapiek esenciálneho oleja na 30 ml rastlinného oleja) si tak pripravíš vlastný masážny olej. 

Parametre
Balenie darčeková krabička s výplňou z papierových hoblín
Balenie darčeková krabička s výplňou z papierových hoblín