DOPRAVA ZDARMA pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 66 EUR. Ekologické balenie. Rýchle doručenie. Viac info.

Darčeková sada na arómaterapiu - ENERGIZUJÚCI KÚPEĽ

19 bodov do vernostného systému

Cena
19,90 €

Kód produktu
SAD-02-6

Vypredané Sleduj dostupnosť

Darčeková sada na domácu arómaterapiu - na prípravu energizujúceho kúpeľa, ktorý pomôže odstrániť únavu, doplniť energiu a zvýšiť vitalitu. Zároveň dodá do organizmu množstvo minerálov cez pokožku. Originálny darček na každú príležitosť. Viac

Originálna 6-dielna darčeková sada na prípravu arómaterapeutického energizujúceho kúpeľa. Energizujúci kúpeľ pomôže odstrániť únavu, doplniť energiu a zvýšiť vitalitu. Vďaka epsomskej soli zároveň doplní do organizmu množstvo minerálnych látok. Všetky produkty v sade sú čisto prírodného pôvodu.

Urob radosť sebe alebo svojim blízkym, priateľom, známym, kolegom či obchodným partnerom nielen na Vianoce.

Sada obsahuje:

  • 3 x Epsomská soľ - v 35 ml sklenenej fľaštičke s korkovým uzáverom
  • 1 x Zmes esenciálnych olejov ENERGIA - v 10 ml sklenenj fľaštičke a v prírodnej krabičke
  • 1 x 30 ml mandľového oleja, lisovaného za studena - v 30 ml sklenenej fľaštičke s praktickým dávkovačom
  • 1 x Arómaterapeutická sójová sviečka ENERGIA - v 50 ml hliníkovej dóze so šróbovacím uzáverom
  • Informačný letáčik s účinkami energizujúceho kúpeľa aj jednotlivých produktov zo sady, vrátane návodu na použitie
  • Štýlové darčekové balenie 

Epsomská soľ

Epsomská soľ známa aj ako horká alebo magnéziová soľ je bohatým zdrojom minerálov, predovšetkým magnézia a síry, ktoré sa dokážu počas kúpeľa účinne vstrebať cez pokožku priamo do organizmu. Na doplnenie minerálov teda nemusíš zaťažovať tráviacu sústavu užívaním minerálnych doplnkov výživy. Kúpeľ z epsomskej soli pokožku čistí, detoxikuje, zlepšuje metabolizmus, zvyšuje imunitu a zmierňuje kožné problémy. Zároveň uvoľňuje a regeneruje boľavé svaly a kĺby. Kúpeľové soli sú výborným základom, ktorý rozriedi esenciálne oleje, aby sa nedostali do priameho kontaktu s pokožkou a sliznicou.

Zmes esenciálnych olejov ENERGIA

Zmes 100 % prírodných esenciálnych olejov: citrón, kadidlo a mäta pieporná od ANCIENT. Táto osviežujúca zmes esenciálnych olejov pomáha zahnať únavu, revitalizovať a doplniť energiu.  Citrón osviežuje myseľ a zvyšuje koncentráciu, kadidlo pomáha upokojiť a stabilizovať nervový systém a mäta pieporná priaznivo pôsobí na dýchacie cesty, pomáha zahnať únavu a stlmiť bolesti hlavy .

Arómaterapeutická sójová sviečka ENERGIA

Arómaterapeutická 100 % prírodná sójová sviečka, ktorá pomôže spríjemniť a umocniť voňavý revitalizačný zážitok z kúpeľa. Je vyrobená zo sójového vosku, navoňaná čistými esenciálnymi olejmi citróna, kadidla a mäty piepornej a jemne dekorovaná sušenými lístkami mäty a citrónovou kôrou. Prírodný charakter sviečky krásne dotvára drevený knôt, ktorý môže pri horení vydávať jemný praskajúci zvuk. Sójová sviečka má čisté spaľovanie a dlhú dobu horenia. Zloženie: 40 g sójového vosku, zmes esenciálnych olejov Energia, drevený knôt, sušené bylinky.

Mandľový olej, lisovaný za studena

Mandľový olej je univerzálny olej bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Má hydratačné, regeneračné a omladzujúce účinky, zlepšuje stav pokožky. Je veľmi jemný, preto je vhodný aj pre malé deti alebo tehotné ženy. Možno ho použiť ako prísadu do kúpeľa, ale je tiež vhodným nosným olejom na riedenie esenciálnych olejov pred ich aplikáciou na pokožku. Hnedá sklenená fľaštička, v ktorej je balený, je ideálna na uchovávanie olejov, pretože tmavé sklo im poskytuje dlhodobú hygienickú a ekologickú ochranu pred svetlom a praktický dávkovač uľahčí použitie oleja alebo jeho nanášanie na pokožku.