*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Masážne a telové oleje - Zmes esenciálnych olejov - rozmarín

Okrem esenciálnych olejov tu nájdeš aj čisté rastlinné oleje, ideálne na miešanie esenciálnych olejov pred ich aplikáciou na pokožku.

Esenciálne oleje prinášajú množstvo benefitov, no nezabúdaj, že ich nemôžeš nanášať priamo na pokožku kvôli ich silnej koncentrácii, preto ich treba najskôr rozriediť. Výborný na tento účel je práve rastlinný olej, ktorý bude slúžiť ako nosič esenciálneho oleja. 

V našej ponuke nájdeš iba kvalitné 100 % čisté rastlinné oleje lisované za studena.

K dispozícii sú aj prísady, ktoré obohatia tvoju olejovú zmes a predĺžia jej trvanlivosť.

Dávkovanie alebo nanášanie olejovej zmesi na pokožku ti uľahčí dávkovač alebo roll-on fľaštička.

Pre recepty, rady a návody na správne dávkovanie alebo výrobu olejových zmesí, navštív náš blog.

Články


AKO RIEDIŤ ESENCIÁLNE OLEJE

AKO RIEDIŤ ESENCIÁLNE OLEJE

Keďže esenciálne oleje sú veľmi silné a koncentrované, pred ich aplikáciou na pokožku je potrebné zriediť ich v nosnom oleji. Takým nosným olejom môže byť rastlinný olej podľa vlastného výberu.

Ak chceš vedieť, ako správne nariediť esenciálne oleje, aby bolo ich použitie bezpečné, pripravili sme pre Teba článok aj s prehľadnou tabuľkou, ktorá Ti pomôže pri príprave mnohých arómaterapeutických zmesí a masážnych olejov.


PRÍPRAVA MASÁŽNEHO OLEJA

PRÍPRAVA MASÁŽNEHO OLEJA

Aróma masáže patria medzi najobľúbenejšie rituály arómaterapie. Pri arómateraputickej masáži sa používa masážny olej, ktorý je zmesou rastlinných a esenciálnych olejov. 

Vyrobiť si vlastný masážny olej v pohodlí domova je veľmi jednoduché a Ty získaš olej presne podľa svojich preferencií, s vôňou, ktorá Ti najviac vyhovuje a s účinkami, ktoré práve potrebuješ a čo chceš masážou docieliť. Takto si môžeš vyrobiť napr. masážny olej na relaxačnú masáž alebo na energizujúcu, regeneračnú, športovú, afrodiziakálnu, detskú či na masáž uvoľňujúcu od bolesti.