OZNAM! V dňoch 26. 3. - 17. 4. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Získaj zľavu 3 % za nákup v tomto období. Použi kód "KUPELE3". Viac info.

Kúpeľové soli

Kúpeľové soli sú neodmysliteľnou prísadou relaxačných a detoxikačných kúpeľov. 

Kúpele s obsahom soli hĺbkovo čistia pokožku, pomáhajú odbúrať toxíny a prispieť tak k celkovej očiste tela. Sú tiež účinným spôsobom, ako dostať minerály obsiahnuté v soliach cez pokožku priamo do organizmu. Soľné kúpele zvyšujú imunitu a odolnosť voči virózam, zmierňujú mnohé kožné problémy (ekzémy, psoriázu, dermatitídu), uvoľňujú boľavé svaly a kĺby a napomáhajú správnej funkcii lymfatického systému.

Môžeš ich pridať samostatne do vody, ale rovnako ako rastlinné oleje sú aj výborným základom, ktorý rozriedi esenciálne oleje, aby sa nedostali do priameho kontaktu s pokožkou a sliznicou. Soľné kúpele s prísadou vhodne zvolených esenciálnych olejov regenerujú a osviežujú telo aj myseľ a môžu mať rôzne pozitívne terapeutické účinky. Aromatické kúpele patria právom medzi najobľúbenejšie arómaterapeutické procedúry.

KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

Vieš, že kúpeľová soľ má mnohoraké využitie, ktoré sa rozpína ďaleko za hranice tradičného soľného kúpeľa? Kúpeľová soľ je skutočným skvostom medzi domácimi SPA produktami. Ponúka nespočetné možnosti využitia, ktoré prekračujú obvyklé relaxačné rituály.

Pozri sa spolu s nami za závoj tajomstva a objav úžasné, alternatívne spôsoby, ako si kúpeľovú soľ môžeš dopriať aj mimo vane – možno ťa niektoré z nich naozaj prekvapia!


PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

Arómatické relaxačné kúpele patria oddávna medzi najobľúbenejšie arómaterapeutické procedúry. Ale vieš, ako si pripraviť arómaterapeutický kúpeľ? Ako správne pridať esenciálne oleje do kúpeľa? Ukážeme Ti, ako na to, aby bol aromatický kúpeľ príjemným zážitkom, aby bol pre Teba prínosný a nepodráždil Tvoju pokožku.


REDUKČNÝ MAGNÉZIOVÝ KÚPEĽ

REDUKČNÝ MAGNÉZIOVÝ KÚPEĽ

Túžiš po relaxácii a zároveň sa snažíš o redukciu svojej hmotnosti? Prinášame Ti tip, ako môžeš spojiť príjemné s užitočným a dopriať si wellness zážitok, vďaka ktorému prírodnou cestou podporíš aj svoje zdravé chudnutie.