*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Jednodruhové esenciálne oleje - Indikácie - kožné problémy, ekzémy

Jednodruhové esenciálne oleje (EOJ) sú získané z jedného druhu rastliny, pričom môže ísť o rôzne časti tejto rastliny, napr. kvety, listy, kôra, dužina, semienka, korene atď. 

Jednotlivé EOJ sa líšia svojimi terapeutickými účinkami – niektoré pôsobia upokojujúco, iné povzbudzujúco, ďalšie pomáhajú pri koncentrácii alebo poruchách spánku. Niektoré EOJ majú antibakteriálne účinky, iné uvoľňujú dýchacie cesty alebo zrýchľujú metabolizmus atď. 

Stačí si len vybrať ten správny esenciálny olej podľa Tvojej individuálnej potreby a aplikovať ho spôsobom, ktorý Ti najviac vyhovuje, či už to bude aróma kúpeľ, aróma masáž, aróma difuzér alebo ako prísada pri výrobe sviečok a vonných voskov.

Môžeš si vytvoriť aj vlastnú zmes esenciálnych olejov, odporúčame však miešať maximálne 3 druhy EOJ. Ak si na to netrúfaš, v našej ponuke nájdeš aj hotové zmesi esenciálnych olejov.

Články

ESENCIÁLNE OLEJE PRE DETI

ESENCIÁLNE OLEJE PRE DETI

Esenciálne oleje sa stávajú čoraz častejšie súčasťou našich domovov. Nielenže krásne prevoňajú každý interiér, dôležité je hlavne to, že prinášajú mnohé zdravotné benefity.

Máš v rodine malé deti a pýtaš sa, či je vhodné používať esenciálne oleje aj v Tvojej domácnosti? Áno, je to vhodné, esenciálne oleje môžu byť skvelým prírodným doplnkom pre fyzické aj duševné zdravie Tvojho dieťaťa. Treba však vedieť, aké oleje použiť a ako ich použiť správne a bezpečne.

Prečítaj si náš článok, ak sa chceš dozvedieť viac. Veď kto z nás by nechcel pre svoje deti to najlepšie?