*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Bavlnené knôty metrážne - Rozmer - na sviečky pr. 70 – 80 mm

Bavlnené knôty sú pospeltané z viacerých kusov bavlnených nití. Ich výhodou je, že si ich môžeš nastrihať presne na dĺžku, ktorú potrebuješ.

Niektoré knôty môžu byť vystužené jadrom na podporu horiacich vlastností a pre lepšiu stabilitu knôtu vo vyrábanej sviečke.

Pri výrobe kontajnerovej sviečky je vhodné upevniť odstrihnutý knôt do podstavca, ktorý uľahčí umiestnenie a fixáciu knôtu na dno nádoby.

Články

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY KNÔT NA SVIEČKU

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY KNÔT NA SVIEČKU

Chceš si vyrobiť svoju vlastnú sviečku a nevieš, ako vybrať vhodný knôt?

Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, výber správneho knôtu je naozaj veľmi dôležitý a netreba ho podceňovať. Výberom správneho knôtu predídeš zbytočnému sklamaniu z horiacich vlastností svojej hotovej sviečky. 

Načo by Ti bola krásna sviečka, keby po zapálení pekne nehorela? 


VÝROBA SVIEČOK V POLYKARBONÁTOVÝCH FORMÁCH

VÝROBA SVIEČOK V POLYKARBONÁTOVÝCH FORMÁCH

Ná výrobu samostatne stojacich, tzv. pilierových sviečok budeš potrebovať formy na sviečky a vhodný vosk určený na pilierové sviečky.

Prinášame Ti návod, ako si vyrobíš prírodné pilierové sviečky za pomoci polykarbonátoých foriem a ukážeme Ti rozdiel medzi sójovou a palmovou sviečkou.