*TÝŽDEŇ DOPRAVY ZDARMA* Od 15. 7. do 21. 7. 2024 pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 29 EUR dopravu zaplatíme za teba. 

Arómaterapia - Vôňa - citrusová

V tejto kategórií nájdeš všetko, čo budeš potrebovať pre svoje arómatické dobrodružstvá.

Okrem esenciálnych olejov ti ponúkame rastlinné oleje, hydroláty, kúpeľové soli, sušené kvety a bylinky, prírodné prísady a mnoho iného.

Produkty sú prehľadne zoradené do podkategórií, aby si mohohol/a siahnuť rovno k tomu, čo práve potrebuješ, či už je to výroba vlastnej prírodnej aróma zmesi, masážneho oleja alebo príprava aróma kúpeľa.

Alebo možno hľadáš len nejakú pomôcku na jednoduchú aplikáciu esenciálnych olejov, napr. elektrický difuzér, arómalampu, nosný inhalátor či autodifuzér... V tom prípade si tu správne.

Začni výberom podkategórie.

Články

AKO POUŽÍVAŤ ELEKTRICKÝ DIFUZÉR

AKO POUŽÍVAŤ ELEKTRICKÝ DIFUZÉR

Elektrický aróma difuzér je praktickou a obľúbenou pomôckou arómaterapie. Ukážeme Ti, ako elektrický difuzér funguje a ako ho používať.

Dozvieš sa, kedy je vhodné použiť difuzér, ako Ti môže pomôcť na riešenie rôznych zdravotných problémov, aké sú výhody jeho používania, aké esenciálne (éterické) oleje použiť do difuzéra, alebo koľko kvapiek esenciálneho oleja a ako pridať do elektrického difuzéra. 


KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

KÚPEĽOVÁ SOĽ - PRAKTICKÉ TIPY NA JEJ MNOHORAKÉ VYUŽITIE

Vieš, že kúpeľová soľ má mnohoraké využitie, ktoré sa rozpína ďaleko za hranice tradičného soľného kúpeľa? Kúpeľová soľ je skutočným skvostom medzi domácimi SPA produktami. Ponúka nespočetné možnosti využitia, ktoré prekračujú obvyklé relaxačné rituály.

Pozri sa spolu s nami za závoj tajomstva a objav úžasné, alternatívne spôsoby, ako si kúpeľovú soľ môžeš dopriať aj mimo vane – možno ťa niektoré z nich naozaj prekvapia!


PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

PRÍPRAVA ARÓMATERAPEUTICKÉHO KÚPEĽA

Arómatické relaxačné kúpele patria oddávna medzi najobľúbenejšie arómaterapeutické procedúry. Ale vieš, ako si pripraviť arómaterapeutický kúpeľ? Ako správne pridať esenciálne oleje do kúpeľa? Ukážeme Ti, ako na to, aby bol aromatický kúpeľ príjemným zážitkom, aby bol pre Teba prínosný a nepodráždil Tvoju pokožku.


PRÍPRAVA MASÁŽNEHO OLEJA

PRÍPRAVA MASÁŽNEHO OLEJA

Aróma masáže patria medzi najobľúbenejšie rituály arómaterapie. Pri arómateraputickej masáži sa používa masážny olej, ktorý je zmesou rastlinných a esenciálnych olejov. 

Vyrobiť si vlastný masážny olej v pohodlí domova je veľmi jednoduché a Ty získaš olej presne podľa svojich preferencií, s vôňou, ktorá Ti najviac vyhovuje a s účinkami, ktoré práve potrebuješ a čo chceš masážou docieliť. Takto si môžeš vyrobiť napr. masážny olej na relaxačnú masáž alebo na energizujúcu, regeneračnú, športovú, afrodiziakálnu, detskú či na masáž uvoľňujúcu od bolesti.


VÝROBA NÁPLNE DO VONNÉHO DIFUZÉRA

VÝROBA NÁPLNE DO VONNÉHO DIFUZÉRA

Vonné difuzéry sú obľúbenou súčasťou arómaterapie a tiež elegantným interiérovým doplnkom. Trstinové difuzéry ponúkajú jednoduchý, účinný a bezpečný spôsob neustáleho uvoľňovania vône do priestoru prostredníctvom difúznych tyčiniek ponorených do arómatickej zmesi.

Výroba náplne do trstinového difuzéra je veľmi jednoduchá. Ide v podstate o zmiešanie základu na difuzér s esenciálnymi olejmi. Pri výrobe vlastného difuzéra máš istotu, že Tvoja aróma zmes bude prírodná, bez škodlivých chemikálií a Ty získaš nielen peknú a bezpečnú vôňu, ale aj vôňu, ktorá bude mať terapeutické účinky presne podľa Tvojich potrieb a preferencií.


VÝROBA PRÍRODNÉHO OSVIEŽOVAČA VZDUCHU

VÝROBA PRÍRODNÉHO OSVIEŽOVAČA VZDUCHU

Komerčne predávané osviežovače vzduchu majú zvyčajne veľmi prenikavú arómu, ale vieš, koľko škodlivých látok obsahujú? Skús si niekedy prečítať zloženie práve toho svojho. 

My Ti prinášame veľmi jednoduchý recept na výrobu prírodného izbového spreja s použitím čistých esenciálnych olejov. Použitie esenciálnych olejov dodá Tvojmu bytu úžasnú botanickú vôňu a zároveň svojimi prirodzenými antimikrobiálnymi účinkami dezinfikuje ovzdušie. Výberom vhodného esenciálneho oleja si môžeš zvoliť nielen vôňu, ale aj ďalšie benefity, ktorý od vône očakávaš.


REDUKČNÝ MAGNÉZIOVÝ KÚPEĽ

REDUKČNÝ MAGNÉZIOVÝ KÚPEĽ

Túžiš po relaxácii a zároveň sa snažíš o redukciu svojej hmotnosti? Prinášame Ti tip, ako môžeš spojiť príjemné s užitočným a dopriať si wellness zážitok, vďaka ktorému prírodnou cestou podporíš aj svoje zdravé chudnutie.