💸 DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 66 EUR      🚚  RÝCHLE DORUČENIE do 1 - 2 pracovných dní    🌿 PRÍRODNÉ SUROVINY      ♻ EKOLOGICKÉ BALENIE 

Arómalampy

Arómalampy môžu byť pekným a praktickým interiérovým doplnkom nielen domácností, ale aj dovolenkových chát a apartmánov, kancelárii či  rôznych reprezentačných priestorov. Dnes je už na trhu široký výber rôznych dizajnov, materiálov a prevedení.

V arómalampe dochádza pôsobením horiacej sviečky k postupnému uvoľňovaniu esenciálnych olejov z nádobky nad sviečkou do celého ovzdušia.

Do nádobky môžeš buď naliať vodu a do nej pridať pár kvapiek esenciálneho oleja alebo môžeš miesto vody použiť vonné vosky vyrobené s prídavkom esenciálnych olejov. Výhodou vonných voskov je, že nemusíš striehnuť a dolievať odparujúcu sa vodu z nádoby. Po dohorení sviečky vosk stuhne, ale môžeš ho opakovane roztápať, až pokým jeho vôňa úplne nevyprchá. A výroba vonných voskov je veľmi jednoduchá, s nami a za pomoci návodu na našom blogu to určite hravo zvládneš.

Články

VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

VÝROBA VONNÝCH VOSKOV DO ARÓMALAMPY

Poznáš vonné vosky do arómalampy? Vkladajú sa do hornej nádobky arómalampy namiesto vody s esenciálnymi olejmi. Ich výhodou je to, že počas horenia sviečky nie je potrebné dolievať vodu do arómalampy, takže si môžeš nerušene užívať voňavé okamihy pri blikotajúcom plameni sviečky.

Výroba vonných voskov je úplne jednoduchá a zvládne ju aj začiatočník. Ukážeme ti, ako na to.