💸 DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 66 EUR      🚚  RÝCHLE DORUČENIE do 1 - 2 pracovných dní    🌿 PRÍRODNÉ SUROVINY      ♻ EKOLOGICKÉ BALENIE 

Výroba sviečok

Sviečky sú prirodzenou a obľúbenou súčasťou arómaterapie. Možno ani netušíš, aká jednoduchá je ich výroba. Ak to raz vyskúšaš, je možné, že objavíš svoju novú vášeň. S nami a našimi návodmi to určite hravo zvládneš.

Keďže arómaterapia spočíva v liečivej sile prírody, všetky nami ponúkané produkty sú čisto prírodného charakteru. V tejto kategórii nájdeš všetko potrebné na výrobu čisto prírodných sviečok alebo čisto prírodných vonných voskov a voskových dekorácií. Nielen prírodné vosky, ale aj prírodné farbivá a esenciálne oleje, s ktorými si vyrobíš voňavé sviečky alebo vonné vosky do arómalampy. Okrem toho sušené kvety a bylinky na dekoráciu, nádoby, formy a všetky pomôcky, ktoré budeš pri výrobe potrebovať.

Voňavé sviečky a vosky uvoľňujú do ovzdušia arómu pôsobiacu na ľudskú náladu, emócie, ako aj na celkovú psychickú pohodu. Ale už aj samotný plameň horiacej sviečky pôsobí upokojujúco na naše zmysly. Nehovoriac o tom, že sviečky dokážu zútulniť akýkoľvek priestor a vdýchnuť slávnostnú atmosféru hocijakej udalosti.