OZNAM! V dňoch 26. 3. - 17. 4. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Získaj zľavu 3 % za nákup v tomto období. Použi kód "KUPELE3". Viac info.

TVOJA DOMÁCA ARÓMATERAPIA

Arómaterapia môže byť aj Tvojím životným štýlom a výroba vlastných aróma zmesí a prírodných sviečok voňavou tvorivou terapiou!

Ak Ti záleží na Tvojom zdraví, zdraví Tvojich blízkych a tiež na životnom prostredí, snaž sa vyhýbať používaniu syntetických vôní a osviežovačov. Vymeň ich za prírodné vône a vonné zmesi vyrobené z esenciálnych olejov, ktoré budú bezpečné pre Teba aj pre Tvoje okolie a navyše Ti prinesú mnohé terapeutické účinky.

Vieš čo sú esenciálne oleje? Esenciálne oleje sú prírodné výťažky získavané z liečivých aromatických rastlín. So svojou liečivou silou sú podstatou arómaterapie. Arómaterapia dokáže priniesť do Tvojho života emocionálnu rovnováhu, pomôže Ti riešiť mnohé psychické ale aj fyzické problémy prírodnou cestou. Ak chceš vedieť viac, pripravili sme pre Teba článok ČO JE ARÓMATERAPIA?

Prevoňaj si interiér bytu, auta či pracoviska prírodnými vôňami. Alebo si vyrob voňavú zmes do difuzéra alebo svoj vlastný prírodný osviežovač vzduchu. Chceš si vyrobiť masážny olej s terapeutickými účinkami či dopriať relaxačný kúpeľ? Všetko na prípravu vlastných aróma zmesí nájdeš v našom e-shope.

K arómaterapii neodmysliteľne patria sviečky. Naučíme Ťa, ako si vyrobíš vlastné sviečky v nádobách alebo z foriem, či vonné vosky do arómalampy z čisto prírodných surovín. Nie je to nič zložité a s nami to určite zvládneš! 

Už nemusíš strácať čas hľadaním jednotlivých surovín, obalov a pomôcok na prípravu domácej arómaterapie v rôznych obchodoch. U nás nájdeš všetko na jednom mieste, vrátane rád, návodov a receptov na našom blogu.

Všetky nami predávané suroviny sú prírodného pôvodu alebo ľahko biologicky odbúrateľné, takže máš istotu, že po akéjkoľvek kombinácii našich surovín siahneš, Tvoj finálny produkt bude vždy prírodný.

Veríme, že príroda poskytuje najlepšie lieky a našim cieľom je pomôcť Ti integrovať túto múdrosť do Tvojho každodenného života. Preto sa pripoj k nám na tejto vôňou naplnenej ceste k celkovému pohodliu a blahobytu. Tvoja domáca arómaterapia začína práve teraz!