OZNAM! V dňoch 26. 3. - 17. 4. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Získaj zľavu 3 % za nákup v tomto období. Použi kód "KUPELE3". Viac info.

Obmedzená prevádzka 27. 3. - 17. 4. 2024

Milý náš zákazník a podporovateľ,

chceme ťa informovať, že v období od 27. 3. do 17. 4. 2024 bude náš eshop fungovať v obmedzenom režime. 

Z dôvodu absolvovania liečebného kúpeľného pobytu budeme dostupní pre komunikáciu výhradne počas popoludňajších a večerných hodín. Uprednostníme e-mailovú komunikáciu, prípadne komunikáciu cez sociálne siete. Ak budeš potrebovať telefonickú konzultáciu, zanechaj nám prosím odkaz, ozveme sa ti hneď, ako to bude možné. 

Objednávky budú expedované 2-krát do týždňa, aby sme aj napriek týmto obmedzeniam mohli naďalej slúžiť tvojim potrebám. 

Ako gesto našej vďaky za tvoju trpezlivosť a pochopenie sme si pre teba pripravili zľavový kupón "KUPELE3", ktorý ti poskytne 3 % zľavu na celú tvoju objednávku pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 10 EUR. Nezabudni ho zadať v nákupnom košíku pred výberom spôsobu dopravy. Táto zľava je náš malý spôsob, ako ti poďakovať za tvoju podporu. 

Zľavový kupón a jeho platnosť:

  • KUPELE3 – zľava 3 % platí na celý nákup tovaru v minimálnej hodnote 10 EUR v období od 26. 3. do 17. 4. 2024 (do polnoci)

Ďakujeme ti za pochopenie a vernosť. Tešíme sa na návrat k plnej prevádzke a na pokračovanie v poskytovaní vynikajúcich produktov a služieb, ktoré od nás očakávaš.

NAROLI - Tvoja domáca arómaterapia